Kondaktif Pvc Zemin Kaplama

Kondaktif PVC Zemin Kaplama

Zemin kaplamalarında ahşap ve halının saltanatına son veren daha fonksiyonel oluşu ve kullanım özelliği ile son dönemlerin en fazla tercih edilen yapı sistemlerinden birisi olan kondaktif pvc zemin kaplama sistemleri, özellikle yoğun kalabalıkların olduğu alanlarda direnç gösteren ve çok uzun yıllar aşınıp deforme olmadan varlığını sürdüren zemin uygulama çeşitleridir.

Darbelere karşı dayanıklı, kırılma, çizilme derdi olmayan, nem, su, rutubetten etkilenmeyen bu ürünler, sahip oldukları özelliklere göre kendi içerisinde guruplara ayrılırlar. Kondaktif pvc de elektrik direnci son derece yüksek olan ortamda bulunan statik elektriğin insan ve cihazları olumsuz etkilemesine izin vermeyen kaplama eşididir. Kimyasallara ve betadine karşı oldukça yüksek standartlarda mukavemet gösterir.

Spor salonları, endüstriyel kuruluşlar, hastane, okul, fabrikalar başta olmak üzere daha pek çok alanın zemini için son derece uygun olan, estetik yapısı ile göz doldururken, fonksiyonel özellikleri ile bakteri barındırmayan, kolay temizlenebilen ve ekonomik fiyatlara sahip olan bu ürün gurubunun, yırtılma, çizilme delinme gibi sorunları da yoktur. Çok uzun yıllar ilk gün ki görünümünü muhafaza eder, rengi ve dokusu değişikliğe uğramaz.

Daha saymakla bitmeyecek pek çok nedenden ötürü son derece avantajlı olan ve kullanıcılarını asla pişman etmeyen kondaktif zemin çeşitleri, bakım gerektirmeyen yapısı ile de ayrıca tercih sebebi oluşturur. Sahip olduğu çok fazla desen seçeneği ve renk tonları ile her zevke ve alana hitap eden bir çeşidi mutlaka barındırı