Self Leveling Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi Self Leveling Zemin Kaplama temizlenmesi kolay ve toz tutmayan bir zemin kaplamasıdır. Kolay temizlenir orta oranda mekanik mukavemeti ve kimyasal dayanımı vardır.

zanaat Epoksi ve PVC Zemin kaplama, Self Leveling Zemin Kaplama, yeni beton zeminlerde veya aşınmış, çukurlaşmış, zedelenmiş beton zemin yüzeylerini parlak, yoğun ve yarı pürüzlü – tam pürüzlü bir hale getiren bir zemin kaplama türüdür. Kimyasal nitelikli bu kaplama ile zeminler parlak, dayanıklı bir yapıya sahip olmaktadır. Zemin kaplaması yapıldıktan yapıldıktan yaklaşık bir gün sonra üzerinde yürüme için hazır hale gelir. Tam mekanik ve kimyasal dayanım için 15 gün beklenerek ağır yüke marız bırakılmamalıdır.

Epoksi Self Leveling Zemin Kaplama, tüm endüstriyel döşemelerde, ilaç fabrikaları, showroomlarda, hastaneler, elektrik fabrikaları , makine fabrikaları, gıda üretim tesisleri, kimyasal fabrikalar, tekstil fabrikaları, giyim atölyeleri, plastik üretim tesisleri , otomotov sektörü ve tüm depolarda farklı renk tercihleri ile kullanılabilmektedir.

Epoksi Self Leveling Zemin Kaplama
Orta kalınlık sınıfına girer
Su geçirmez, toz tutmaz
Sürtünme, aşınmaya ve darbeye orta oranda dayanıklı
Kolay temizlenebilme niteliği
Onarımı, bakımı kolay ve pratiktir
Zemine yüksek yapışma niteliği
Kalınlığı 1 mm- 3 mm arasında değişmektedir
Anti Bakteriyel Özelliği
Pürüzsüz Yüzey